Çocuk kıyafetlerinin rengini nasıl seçmelisiniz?

Çocuk kıyafetlerinde renk desenleri öne çıkıyor. Tüm renkleri ile gelen modellerde farklı doku ve baskılar ürünlere hareket kazandırıyor.

Çocuk giyim markaları, çocukların zevklerine göre belirli renkleri ön plana çıkarıyor. Kız çocuk giyiminde ağırlıklı olarak pembe ve pembe tonları kullanılmaktadır. Ayrıca ekru, kırmızı, mor, yeşil ve sarı gibi alternatif renkler de bulunmaktadır. Tüm erkek çocuk giyim modellerinde mavi renk ön plana çıkmaktadır.

Mavinin yanı sıra lacivert, ekru, yeşil, sarı, kırmızı, siyah ve gri gibi renkler de kullanılmaktadır. Ancak kız ve erkek çocuklar için renk seçimi yapılırken keskin ayrımlar yapılmaması önemlidir. Çocuk kıyafetlerinde mevsim özelliklerine dikkat ederek renk seçimi yapabilirsiniz.

Yazın güneş ışınlarını yansıtan turkuaz ve sarı gibi açık renkleri severken, siyah ve koyu kırmızı gibi güneş ışınlarını çeken koyu renklerden uzak durabilirsiniz. Yazın enerjik atmosferini yansıtan parlak renklere, sonbahar ve kış aylarında ise pastel renklere geçiş yapabilirsiniz.

Sibel'in Çocuk Dünyası Çocuk Giyim Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.
Daha Sonra
İzin Ver