[cmplz-document type=”disclaimer” region=”all”]

Bu beyan sibelincocukdunyasi.com web sitesi üzerinden yönlendirilen içerikleri kapsar.
Sitede bulunmanız ve/veya hizmetlerimizden yararlanma durumunda bu sorumluluk reddi beyanını okumuş, hükümlerini anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu web sitesi üzerinde paylaşılan tüm içerikler Çocuk Giyim ürünleri alışveriş amaçlıdır. Site üzerinde paylaşılan içerikler birer teşvik değildir ve teşvik aracı olarak kullanılamaz.

Site üzerindeki içeriklerde bulunan ve uygulanması suç olabilecek olan uygulamalar yalnızca eğitim ve bilgi verme amacıyla paylaşılmıştır. İçerikler bu uygulamaların yapılmasını teşvik etmez ve bu uygulamaların yapılması için ön ortam hazırlamaz. İçerikler hazırlanırken bu uygulamalar sanal, güvenli ve uygulanma yetkisinin olduğu ortamlarda uygulanmış ve bu uygulamalar gerçekleştirilirken herhangi bir üçüncül tarafa zarar verilmemiştir.

Web sitesi üzerindeki içeriklerde bulunan bilgilerin ve uygulamaların yalnızca öğrenmek amacıyla, kişisel cihazlarda ve uygulamaların uygulanması için yetki sahibi olunan ortamlarda uygulanması gerekmektedir. Size üzerindeki uygulamaları gerçekleştirirken buna uyduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Site üzerindeki içeriklerde bulunan/anlatılan uygulamaları veya diğer teknikleri ve araçları bilinçli veya bilinçsiz kullanarak herhangi bir suç işlemeniz, kurumlara, devletlere veya diğer 3. taraflara zarar vermeniz veya yasal olmayan bir faaliyet gerçekleştirmeniz durumunda BÜTÜN SORUMLULUK SİZE AİTTİR.

Gerçekleştirdiğiniz yasal olmayan faaliyetler ve/veya bir hata sonucu kendi sisteminize veya başka bir sisteme zarar vermeniz durumunda da bütün sorumluluk size aittir.

Bu web sitesinde bulunan içeriklerden yararlandığınız ve bu web sitesinde bulunduğunuz her an boyunca Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarını okumuş, hükümlerini anlamış ve özgür iradenizle koşulsuz bir şekilde kabul etmiş sayılırsınız.

sibelincocukdunyasi.com bu sorumluluk reddi beyanını herhangi bir bildiri yapmadan değiştirme, güncelleme ve kaldırma hakkına sahiptir.